Кошик
116 відгуків
БудМаркет "МІЙ ДІМ"
+380505552350
+380
67
332-24-49
+380
44
209-75-24
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Рукавички Doloni /Україна/

 

ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ТОВ «ДНІПРОШКІРГАЛАНТЕРЕЯ». ПРО КОМПАНІЮ.

Про компанію

ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» – сучасне підприємство, що динамічно розвивається, трикотажна фабрика з виробництва рукавичок з повним технологічним циклом: від виробництва пряжі до упаковки та логістики.

ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» займається виробництвом трикотажних робочих рукавичок вже майже 5 років.

ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» – це безумовний лідер на ринку засобів індивідуального захисту рук в Україні та один з найбільших виробників трикотажних робочих рукавичок на території Східної Європи.

З 2011 року підприємство сертифіковане за міжнародним стандартом ISO 9001, що є підтвердженням високої якості продукції та відповідності вживаних технологій і всіх виробничих процесів підприємства міжнародним вимогам.

Команда співробітників ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» – це енергійний згуртований колектив професіоналів, що складається з висококваліфікованих фахівців і людей, що люблять свою роботу.

Основним видом діяльності ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» є виробництво і реалізація захисних рукавичок під торговельною маркою DOLONI.

Про продукцію

Продукція ТМ DOLONI вигідно відрізняється від аналогів, що поставляються до України з країн Південно-Східної Азії. ТМ DOLONI  – це висока якість в'язання, а також використання пряжі власного виробництва та кращих світових виробників.

Вся продукція ТМ DOLONI сертифікована в системі УкрСЕПРО, має декларацію відповідності технічному регламенту засобів індивідуального захисту та протоколи випробувань, що підтверджують безпечність продукції. Вся сировина та матеріали, які використовуються в технологічних процесах, відповідають санітарним нормам України та вимогам законодавчої бази України.

Широкий асортимент рукавичок ТМ DOLONI (більше 70 моделей рукавичок) відображає прагнення компанії до технологічного розвитку, впровадження інновацій та створення рішень, що враховують потреби кінцевих користувачів.

Продукція конкурентоспроможна, реалізується в усіх куточках України й експортується в Росію, Польщу, Угорщину, Молдову та інші країни.

Продукція ТМ DOLONI – це гарантія захисту Ваших рук!

ПРОДУКЦІЯ на сайті виробника

РУКАВИЧКИ ТРИКОТАЖНІ З ПВХ-МАЛЮНКОМ РУКАВИЧКИ З ЛАТЕКСНИМ ПОКРИТТЯМ РУКАВИЧКИ З НІТРИЛОВИМ ПОКРИТТЯМ
РУКАВИЧКИ З ПВХ ПОКРИТТЯМ РУКАВИЧКИ КОМБІНОВАНІ, РУКАВИЦІ, КРАГИ РУКАВИЧКИ ТРИКОТАЖНІ БЕЗ ПОКРИТТЯ
РУКАВИЧКИ ГОСПОДАРЧІ РУКАВИЧКИ З ПОЛІУРЕТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ НОВИНКИ

СЕРТИФІКАТИ

Виробниче об'єднання ТОВ «Дніпрошкіргалантерея», володіючи сертифікатом ISO 9001:2008, може підтвердити свою стабільність і якість своєї продукції на рівні міжнародних стандартів.

Підприємство пройшло сертифікацію ISO 9001:2008, яка є міжнародною практикою і говорить про відповідність компанії та її продукції найвищим стандартам.

Сертифікат ISO 9001:2008 - це документ, який підприємство отримало після проходження серії перевірочних заходів. Сертифікація проводилася на підставі стандартів, розроблених Міжнародною організацією зі стандартизації, тому наявність у підприємства такого сертифікату - це гарантія стабільної роботи і якісного продукту.

Європейські норми на засоби захисту рук. Захисні рукавички є найпоширенішим засобом індивідуального захисту (ЗІЗ) від шкідливих і небезпечних виробничих факторів. Залежно від діючих ризиків потрібно застосування ЗІЗ рук з різним набором захисних властивостей. Відповідно з виробничими ризиками діє класифікація ЗІЗ рук за видами захисту.

Стандарти на рукавички по Європейським нормативам:
 
Стандарт EN 420. Загальні вимоги до захисних рукавичок.
 
Стандарт EN 388. Рукавички для захисту від ризику механічних пошкоджень.
 
Стандарт EN 407. Рукавички для захисту від дії підвищених температур і / або вогню.
 
Стандарт EN 374. Рукавички для захисту від впливу хімікатів і мікроорганізмів.
 
Стандарт EN 511. Рукавички для захисту від знижених температур.

EN 420 встановлює загальні вимоги до захисних рукавичок, включаючи дизайн, конструкцію, комфорт, ефективність і придатність для заявлених цілей, а також інструкції з використання та визначення розміру.

 

 

 

EN 388 встановлює стандарти для рукавичок, що захищають від механічних впливів. Піктограма «механічного впливу» завжди супроводжується цифровим кодом, що позначає рівень ефективності захисту рукавичок від різних загроз.

a. Стійкість до стирання (від 0 до 4)
 
b. Стійкість до порізів (від 0 до 5)
 
c. Опір розриву (від 0 до 4)
 
d. Опір проколу (від 0 до 4).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN 407 - стандарт для рукавичок, що захищають від підвищених температур. Термостійкість оцінюють за такими чинниками:

А. Тест на займистість. Заснований на часі незаймистості матеріалу і збереження їм властивостей після ліквідації вогнища впливу (від 0 до 4).
 
В. Опір високій температурі при дотику. Тестування проводиться при температурі від 100 ˚ С до 500 ˚ С. Людина,яка носить рукавички не повинна відчувати біль мінімум 15 секунд (від 0 до 4).
 
С. Опір конвекції високої температури. Час, який рукавичка здатна на опір температурі полум'я (від 0 до 4).
 
D. Опір випромінюванню високої температури. Час підняття зразком своєї температури до заданої (від 0 до 4).
 
Є. Опір дрібним часткам розплавленого металу. Кількість крапель розплавленого металу, необхідна для підняття температури зразка до заданої (від 0 до 4).
 
F. Опір значній кількості розплавленого металу. Кількість металу при якому буде завдано шкоду матеріалу, з якого виготовлена ​​рукавичка (від 0 до 4)
 
Всі тестування не є обов'язковим, тому якщо Ви побачите літеру Х, то це означає, що рукавичка не тестувалася на спеціальні ризики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN 374 - стандарт, що встановлює вимоги до рукавичок, що захищають від хімікатів і мікроорганізмів. Згідно чинного стандарту EN 374, хімічно стійкі рукавички поділяються на дві категорії: хімічно стійкі рукавички і рукавички з низькою захистом від хімікатів.

Піктограма для хімічно стійких рукавичок повинна супроводжуватися літерним кодом, що позначає речовини, по яких отримані позитивні результати випробувань, а також цифровим кодом, що визначає клас рукавичок згідно часу захисної дії.
 
Згідно стандарту EN 374, рукавичка стійка до впливу хімічних речовин, якщо час роботи до проникнення більше 30 хвилин, хоча б для 3-х хімічних продуктів, зазначених нижче:

 А   Метанол

 В   Ацетон    

 C   Ацетонітрил

 D   Діхлорметан

 E   Сірковуглець

 F   Толуол     

 G  Діетиламін

 H  Тетрагідрофуран

 I  Етилацетат

 J  n-Гептан

 K  Гідроксид натрію 40%

 L  Сірчана кислота 96%

Встановлені рівні до проникнення - час прориву для небезпечних рідин і повне їх вбирання рукавичкою, як зазначено нижче:

Час проникнення

10 хв.

30 хв.

60 хв.

120 хв.

240 хв.

480 хв.

Індекс захисту

1

2

3

4

5

6

 Піктограма «мікроорганізми» може бути використана тільки в тому випадку, якщо рукавички отримали мінімум 2 рівень захисту при проходженні перевірки на проникність.

EN 511 встановлює вимоги до рукавичок, що захищають від низьких температур.  Рукавички проходять випробування на наступні захисні характеристики:
 
А. Захист від конвекційного холоду (від 0 до 4).
 
В. Захист від контактного холоду (від 0 до 4).
 
С. Водонепроникність (0 вода протікає менше, ніж за 30 хв., 1 - ніякого протікання за 30 хв.).