Комбінована плита Beko FSM52335DS об'єднує в собі газову варильну поверхню і електричну духовку класу енергоспоживання А. Модель виготовлена в сучасному дизайні в практичному кольорі нержавіючої сталі. Її робоча поверхня виконана з міцної і довговічної нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46.5 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Газ-контроль | є |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | Серебристый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Обсяг духовки | 60 л |
| Тип | Комбинированная |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 599 ₴







