Gorenje GEC5B41SG - плита з духовкою великого об'єму, за допомогою якої ви зможете приготувати їжу для всієї сім'ї. За допомогою функції AquaClean очищувати духовку буде не так складно. А функції гриля та вентилятора допоможуть приготувати страви на професійному рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 39.5 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 59.4 см |
| Цвет | Серый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Таймер, Режим "Піца", Розморожування, Швидкий нагрів духовки, Освітлення, Великий гриль, Верхній нагрів + нижній нагрів, Великий гриль + робота вентилятора, Верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор, Aqua clean |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Тип | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 17 699 ₴



