Gorenje GK5A21WH - плита з духовкою великого об'єму, за допомогою якої ви зможете приготувати їжу для всієї сім'ї. За допомогою функції AquaClean очищувати духовку буде не так складно. А функції гриля та вентилятора допоможуть приготувати страви на професійному рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 38.8 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 59.4 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Режим "Піца", Нижній нагрів, Очищення паром AquaClean, Гриль/(інфрачервоний), Освітлення, Великий гриль/(інфрачервоний), Верхній нагрів + нижній нагрів |
| Обсяг духовки | 68 л |
| Тип | Комбинированная |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴



