Gorenje Плита MEK3011SB/комбінована/електропідпал/емальовані решітки/гриль/газ-контроль/50х60/сірий
- Нет в наличии
- Код: MEK3011SB
13 299 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Gorenje MEK3011SB - плита з духовкою великого об'єму, за допомогою якої ви зможете приготувати їжу для всієї сім'ї. За допомогою функції AquaClean очищувати духовку буде не так складно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36.8 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 59.4 см |
| Цвет | Серый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | Режим "Піца", Очищення паром AquaClean, Розморожування, Освітлення, Великий гриль, Верхній нагрів + нижній нагрів, Класичний нагрів + робота вентилятора, швидке розігрівання, Інфрачервоний нагрів + робота вентилятора, Форма духовки HomeMade Plus |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Тип | Комбинированная |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 299 ₴



