
Gorenje Плита GGI5A21WH газова
- Нет в наличии
- Код: GGI5A21WH
18 199 ₴
Gorenje Плита GGI5A21WH газова
Нет в наличии
18 199 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Газова плита GGI5A21WH. Духова шафа, яка тепер ще просторіша, має овальну форму, що створює ефект традиційної дров’яної печі. Це забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, що, повністю огортаючи страву, робить її ніжною та соковитою всередині й неймовірно хрусткою зовні. У камері об’ємом 67 л із заглибленими боковими стінками повітря розподіляється ще краще. Завдяки цьому у всій духовій шафі підтримується однакова температура, що забезпечує рівномірне випікання страви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40.2 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 59.4 см |
| Электроподжиг | Так/двома руками |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/SilverMatte |
| Можливості | Термостат/газовий, Освітлення/духовки, Заокруглена форма духової шафи HomeMade |
| Обсяг духовки | 67 л |
| Тип | Газовая |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 199 ₴

