Gorenje Плита комбінована, 70л, 50x60см, дисплей, IconLed, емальовані, сірий
- Нет в наличии
- Код: GK5C40SH
15 699 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Духові шафи Gorenje відомі своєю інноваційною округлою камерою, яка вже багато років відрізняє їх від інших духовок. Форма HomeMade створена за мотивами традиційної дров’яної печі та забезпечує кращу циркуляцію повітря, ніж у моделях інших виробників. Нещодавно форма HomeMade отримала новий дизайн, а потік повітря було покращено завдяки оновленій конструкції нагрівача й оптимальному розташуванню вентиляційних отворів. Це дало змогу забезпечити стабільну температуру по всій духовці. Ваші страви більше ніколи не пригоратимуть з одного боку, залишаючись сирими з іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 39.8 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 59.4 см |
| Цвет | Титан |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Очищення паром AquaClean, Подвійні скляні дверцята (Compact Door) |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Тип | Комбинированная |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 699 ₴












