Gorenje Плита електрична індукційна, 70л, 50x60см, дисплей, IconLed, білий
- Нет в наличии
- Код: MEKIS510W
27 299 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Плита GORENJE MEKIS510W ExtraSteam 3 є ідеальним доповненням до вашої домашньої кухні. Її унікальна функціональність і стильний дизайн зроблять час, проведений за приготуванням їжі, ще приємнішим. Сучасні рішення і ряд корисних функцій роблять цю модель відмінним варіантом для частого використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 47.8 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 59.4 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | Очищення паром AquaClean, Подвійні скляні дверцята (Compact Door) |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Тип | Индукционная |
| Управление | сенсорне/TouchControl, електронне |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 27 299 ₴












