
Gorenje Плита комбінована, 70л, 50x60см, дисплей, IconLed, емальовані, білий
- Нет в наличии
- Код: GK5C62WH
16 799 ₴
Gorenje Плита комбінована, 70л, 50x60см, дисплей, IconLed, емальовані, білий
Нет в наличии
16 799 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Комбінована кухонна плита GK5C62WH має заокруглену форма — одна з основних переваг духових шаф Gorenje. Створена за подобою традиційної дров’яної печі, така духова шафа забезпечує вільну циркуляцію гарячого повітря
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40.9 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Газ-контроль | є |
| Глубина | 59.4 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Рабочая поверхность | емальована |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 799 ₴

