
Gorenje Плита комбінована, 68л, 50x60см, нерж
- Нет в наличии
- Код: GK5A11SG
14 699 ₴
Gorenje Плита комбінована, 68л, 50x60см, нерж
Нет в наличии
14 699 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Плита Gorenje GK5A11SG є високоякісним продуктом, створеним відомим виробником Gorenje. Цей товар здобув популярність завдяки своїм винятковим характеристикам та функціональності. Плита має ряд особливостей, які роблять її відмінною від інших продуктів на ринку. Вона виготовлена з використанням сучасних технологій та високоякісних матеріалів, що забезпечує їй довговічність і надійність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37.8 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глубина | 59.4 см |
| Электроподжиг | Так/(двома руками) |
| Цвет | Титан |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Можливості | Очищення паром AquaClean, Освітлення/задня комфорка, Нижній і верхній нагрівальні елементи |
| Обсяг духовки | 68 л |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 14 699 ₴

