
Gorenje Плита комбінована, 62л, 50x60см, дисплей, IconLed, емальовані, чорний
- Нет в наличии
- Код: GK5C60BJ
15 999 ₴
Gorenje Плита комбінована, 62л, 50x60см, дисплей, IconLed, емальовані, чорний
Нет в наличии
15 999 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Комбінована кухонна плита GK5C60BJ має заокруглену форму — одна з основних переваг духових шаф Gorenje. Створена за подобою традиційної дров’яної печі, така духова шафа забезпечує вільну циркуляцію гарячого повітря
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36.1 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глубина | 59.4 см |
| Электроподжиг | Так/однією рукою |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴

