UMIDIGI Планшет Active T1 (MT09) 11" 8ГБ, 128ГБ, LTE, 10000мА·год, Android, чорний
- Нет в наличии
- Код: 6973553523576
11 999 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Виготовлений із суміші полікарбонату, скловолокна, загартованого скла та трьох шарів захисту, UMIDIGI Active T1 гарантує міцну та надійну конструкцію. Він також має сертифікати IP68, IP69K та MIL-STD-810G, що свідчить про його надійність. Цей міцний 11-дюймовий планшет захищений від води та пилу, витримує падіння з висоти до 1,5 м². Крім того, лінійний дизайн на задній панелі планшета додає прохолодного, модного стилю, створюючи відчуття плинності та сучасного стилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Цвет | Черный |
| Модель процессора | Unisoc T616 |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Пользовательские характеристики | |
| 3G | 1 |
| GPS | 1 |
| GSM модуль (телефон) | 1 |
| Вес | 756 г |
| Встроенная память | 128 ГБ /(UFS 2.1) |
| Диагональ экрана | 11 " /(2K, 5:3, 212 PPI. 82% площини передньої панелі) |
| Количество ядер процессора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | полікарбонат/(армований скловолокном), алюміній/(ребра жорсткості), гума/(демпфери по кутах) |
| Модель відеокарти | Mali-G57 MP1/(750MHz) |
| Мультимедіа | 2 мікрофони з системою шумозаглушення, 4 стерео-динаміки 360° Reality Audio |
| Наявність стилуса | 1 |
| Обсяг ОЗУ | 8 ГБ /(LPDDR4X + 8ГБ віртуальної) |
| Операционная система | Android 13 |
| Порти підключення | 3.5 мм аудіо, OTG, USB 2.0 Type-C |
| Розміри | 263,6 × 168,2 × 11,8 |
| Слот для карт пам'яті | 1 /до 1 ТБ (формат FAT32) |
| Стандарти захисту | Армійський стандарт захисту MIL-STD-810G, IP68, IP69K |
| Тип экрана | IPS |
| Тип устройства | планшет |
| Тип сенсорної панелі | ємнісний |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴












