Blackview Планшет Tab Active 6 10.1" 8GB, 128GB, LTE, 13000mAh, Android, Black UA
- Нет в наличии
- Код: 6931548313656
10 999 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Планшет Tab Active 6 з діагоналлю 10.1" пропонує потужні характеристики: 8 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ вбудованої, забезпечуючи високу продуктивність і простір для даних. З підтримкою LTE, він забезпечує стабільне інтернет-підключення в будь-якому місці. Його місткий акумулятор на 13000 мАг гарантує тривалий час автономної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Модель процессора | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | 1 |
| Вес | 854 г |
| Встроенная память | 128Гб |
| Дополнительно | гіроскоп, захисне скло Corning Gorilla Glass/5, RGB датчик, компас, magnetic, FM-радіо |
| Диагональ экрана | 10.1 " |
| Количество ядер процессора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | пластик, алюмінієвий сплав |
| Обсяг ОЗУ | 8 ГБ |
| Операционная система | Android 13/(Doke OS_P 3.0) |
| Покриття екрану | олеофобне покриття |
| Порти підключення | 3.5 мм аудіо, TF/(до 1 TB), USB Type-C |
| Разрешение экрана | 800x1200 |
| Розміри | 251.3x170.1x14.9 |
| Стандарти захисту | IP68, IP69K |
| Тип экрана | IPS |
| Тип устройства | планшет |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴












