Корзина
139 отзывов
БудМаркет "МІЙ ДІМ"
+380505552350
+380
67
332-24-49
+380
44
209-75-24
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3
Рубероїд РКК 350Б ДСТУ (10м) IZOLIT

Рубероїд РКК 350Б ДСТУ (10м) IZOLIT

 • Нет в наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 000030903

197,31 грн./рулон

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

Показать оптовые цены
Рубероїд РКК 350Б ДСТУ (10м) IZOLIT
Рубероїд РКК 350Б ДСТУ (10м) IZOLIT
Нет в наличии
197,31 грн./рулон
+38067332-24-49
Kyivstar
 • +38044209-75-24 Укртелеком
 • +38050555-23-50 Vodafone
+38067332-24-49
Kyivstar
 • +38044209-75-24 Укртелеком
 • +38050555-23-50 Vodafone
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Рубероїд РКК 350Б ДСТУ (10м) IZOLIT

Руберойд РКП, РКК
Руберойд РКП Рулонний покрівельний і гідроізоляційний матеріал на основі покрівельного картону. Шляхом просочення армуючої основи рідкими нафтовими бітумами з наступним покриттям з обох сторін тугоплавкими бітумами і посипанням кварцового піску (РКП), гранітного відсіву (РКК) виходить дешевий і досить якісний матеріал широкого спектру використання. Руберойд призначається для ізоляції поверхні шляхом її обклеювання або вільної укладання.
Використовується в будівництві промислових будівель, житлових будинків для влаштування нижнього (РКП) або верхнього (РКК), «дихаючого» шару покрівельного килима і гідроізоляції з приклейкою холодної або гарячої бітумної мастики МБКГ. Також використовується як підкладковий матеріал при укладанні бітумної черепиці і скатної покрівлі такий як: профнастил, полімерпесчанная черепиця, всі види шиферу а також металочерепиця. Застосовується для гідроізоляції: фундаментів, цокольних поверхів, бетонного перекриття, підлог.

Особливо важливо використовувати руберойд як «дихаючий» матеріал. Через мікропори картону виводиться вся волога і конденсат, який накопичується під покрівельним килимом. Ізоляція, яка «дихає» охороняє будівлі від вологи, конденсату, плісняви, грибків. При будівництві суворо забороняється замінювати руберойд на стеклорубероид або євроруберойд якщо він прописаний в технічному регламенті.

За рахунок використання в технології виробництва рідкого дорожнього бітуму, який насичується і утримується картоном, довговічність верхнього покривного шару, підживлює олійними рідкими фракціями залишається досить довгою. Процес старіння і руйнування руберойду залежить від якості рідкого бітуму, напітиваемості картону, якості просочення. При правильному використанні, і вмілої укладанні з використанням гарячих мастик традиційний руберойд залишається флагманом в бюджетному сегменті підкладкових і гідроізоляційних матеріалів. Наш продукт, ціна на який вигідно відрізняється від конкурентів - відмінний вибір при будь-яких покрівельних роботах.

 Упаковка: рулон: РКП - 10, 15, 20 (± 0,5 м) м2, РКК- 10, 15, 20 (± 0,5 м) м2., Укладений в картон і склеєний скотчем.
Зберігання: в сухому закритому приміщенні у вертикальному положенні не більше ніж у 2 яруси по висоті, не менше 1 м від опалювальних приладів.

Транспортування: всіма видами транспорту у вертикальному положенні на піддонах або порулонно.

Руберойд РКК-350Б
Руберойд РКК - доступний за ціною високоякісний матеріал, успішно застосовується в будівництві. Процес його виробництва досить простий і складається з наступних операцій: покрівельний картон для основи просочується покрівельним рідким бітумом, потім покривається будівельним бітумом і посипається з двох сторін піщаної або гранітною крихтою. Рулонний руберойд РКК має грубозернисту посипання зверху і пиловидну знизу.

Руберойд, завдяки своїм зносостійким якостям, використовується при будівництві житлових і промислових будівель:

для гідроізоляції і пароізоляції; забезпечує надійний захист від дощу, снігу, що тане;
для влаштування верхнього і нижнього шарів покрівлі (РКК і РПП); відповідно розміщується під металочерепицю, композитну черепицю, бітумну черепицю, єврошифер;
для гідроізоляції залізобетонних перекриттів (РКП); використовується в якості прокладки в шарі фундаменту і при монтажі підлоги цокольних поверхів і підвалів;
як гідроізоляція в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Рулонний руберойд має високу еластичність і використовується для покриття різних поверхонь будь-якої форми. При виробництві руберойду застосовують будівельний бітум, що забезпечує довговічність верхнього покривного шару. Роботи з укладання руберойду проводяться на чистій і рівній поверхні, попередньо обробленої ґрунтовкою (мастикою). Руберойд укладається на мастику «холодним» способом або «гарячим» способом (необхідне попереднє розігрівання). Покрівельні роботи здійснюються в безвітряну, суху погоду. При будівництві забороняється замінювати руберойд на настеклорубероід або євроруберойд, якщо це не передбачено технічним регламентом.

На ринках України і країн СНД руберойд економічно вигідний матеріал, гідроізоляційний, екологічно чистий, міцний, що заслужив свою репутацію роками надійної експлуатації в різних географічних широтах і метеоумовах.

Торгова марка «IZOLIT» пропонує якісний руберойд за вигідною ціною. Вартість товару та умови доставки можна дізнатись, зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» даного сайту.
Информация для заказа
 • Цена: 197,31 грн./рулон