Корзина
139 отзывов
БудМаркет "МІЙ ДІМ"
+380505552350
+380
67
332-24-49
+380
44
209-75-24
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3
ЕкоМаль ПФ-115 0,9кг Біла Polifarb
ЕкоМаль ПФ-115 0,9кг Біла Polifarb , фото 2

ЕкоМаль ПФ-115 0,9кг Біла Polifarb

 • Нет в наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 000031080

52 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

Показать оптовые цены
ЕкоМаль ПФ-115 0,9кг Біла Polifarb
ЕкоМаль ПФ-115 0,9кг Біла Polifarb
Нет в наличии
52 грн.
+38067332-24-49
Kyivstar
 • +38044209-75-24 Укртелеком
 • +38050555-23-50 Vodafone
+38067332-24-49
Kyivstar
 • +38044209-75-24 Укртелеком
 • +38050555-23-50 Vodafone
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ПФ-115 "ЕКОМАЛЬ"

ЕКОМАЛЬ ТМ Polifarb - це високоякісна алкідна емаль, що представляє собою суспензію пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку, яка утворює міцне покриття, стійке до багаторазового миття з використанням миючих і дезінфікуючих засобів. Призначена для декоративно-захисного фарбування попередньо загрунтованих металевих, дерев'яних та інших поверхонь.

Атмосферостійка алкідна емаль
• стійке глянсове покриття
• насиченість кольору
• стабільна відтворюваність кольору від партії до партії
• для зовнішніх і внутрішніх робіт

Переваги
-Стійке глянцеве покриття
-Стабілиний колір від партії до партії
-Для зовнішніх та внутрішніх робіт
-Насичений колір

  Технічна карта

    Розхід...........................100-180 г/м²
    Колір.............................11 кольорів
    Час висихання ...........не більше 24 годин
    Кількість шарів............1-2
    Розчинник.....................уайт-спирит
    Фасовка.........................0,9 кг, 2,7 кг
    Термін зберігання.......24 месяца

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Атмосферостійка алкідна емаль ЕКОМАЛЬ застосовується для декоративно-захисного фарбування попередньо заґрунтованих металевих, дерев'яних та інших поверхонь, експлуатованих як усередині приміщення, так і в атмосферних умовах.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Поверхня перед фарбуванням повинна бути сухою, очищеною від пилу, бруду, масел, смол, що відшаровується фарби, лакового покриття і, при необхідності, знежирена. Раніше пофарбовані міцні покриття слід вимити водою з миючими засобами. Підготовка поверхні під забарвлення емалями включає в себе підготовку до фарбування як дерев'яних, так і металевих поверхонь. Підготовка дерев'яної поверхні передбачає дві стадії: столярну і покривні оздоблювальну. Призначення першої стадії – отримання рівної і гладкої поверхні за допомогою столярних інструментів. Обробна підготовка - усунення дефектів деревини, це шпатлювання за допомогою шпаклівки ТМ «Lacrysil», шліфування і ґрунтування поверхні. Дерев'яні підстави повинні бути сухими (вологість, менше 9%). Плями грибка синяви сайту не видаляються з поверхні ніякими засобами, тому необхідно спочатку провести механічне видалення уражених верств. Підготовка металевої поверхні це, перш за все, видалення з поверхні виробу продуктів корозії металу (іржі), окалини, забруднень жировими і консерваційними мастилами, старої фарби і інших нашарувань, що заважають хорошому зчепленню (адгезії) металу, який наноситься матеріалом, а також ґрунтування поверхні.

ФАРБУВАННЯ
Перед фарбуванням дерев'яних раніше пофарбованих виробів поверхня повинна бути заґрунтована антисептичної, безбарвною просоченням Древозахист в один шар. Час міжшарової сушки перед фарбуванням емаллю становить не менше 24 години. Перед фарбуванням металевих виробів поверхня повинна бути заґрунтована ґрунтовкою ГФ-021, час міжшарової сушки перед фарбуванням емаллю становить не менше 24 години. Емаль рекомендується наносити в 1-2 шари, нанесення другого шару проводити не раніше, ніж через 24 год. При необхідності емаль розбавити до робочої в'язкості уайт-спіритом, сольвентом, або їх сумішшю в співвідношенні 1: 1.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад: суспензія пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку з додаванням сикативу, спеціальних добавок і стабілізуючих добавок
Колір: білий, сірий, світло-зелений,смарагдовий, бежевий, світло- блакитний, яскраво-блакитний, жовтий, червоний, вишневий, коричневий, чорний Ступінь блиску: глянець
Розхід: 150-200 г/м2
Розчинник:  уайт-спірит, сольвент
Спосібнанесення: наносити методом розпилення, пензлем, валиком
Час висихання: час повного висихання при (20 ± 2) ° С не більше 24 годин
Умови/термін зберігання: зберігати при температурі вище + 5°С в герметично закритій тарі 24 місяці від дати виготовлення
Фасовка: 0,9 кг, 2,7 кг, 22 кг (під замовлення)
Нормативний документ: ТУ У 24.31576901-022:2010

ПРИМІТКИ
При проведенні фарбувальних робіт температура повітря повинна бути вище + 5°С, а оптимальна температура нанесення і сушіння покриття становить від плюс 18°С до плюс 28°С, відносна вологість - нижче 70%. При більш низькій температурі збільшується час висихання. Слід уникати фарбування під прямими сонячними променями, так як прискорення інтенсивності випаровування розчинника може бути причинами освіти неякісного покриття. Забарвлення в вітряну погоду може призвести до значного збільшення витрати фарби при пневмонанесеніі. Інструменти після закінчення роботи промивати уайт-спіритом або сольвентом. Емаль пожежонебезпечна, що містяться в ній органічні розчинники помірно токсичні. Фарбувальні роботи слід проводити в добре провітрюваному приміщенні далеко від джерел відкритого полум'я. Зберігати в недоступному для дітей місці.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Крім вищевикладеної інформації про застосування емалі, при роботі з нею слід керуватися діючими нормативними документами

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА
Наведена нижче інформація заснована на лабораторних випробуваннях, практичному досвіді і представлена у всій повноті. Виробник гарантує відповідність даного продукту його технічним характеристикам за умови виконання правил зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальність за неправильне використання матеріалу, а також за збитки, пов'язані із застосуванням продукту в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом. Виробник залишає за собою право вносити зміни в вищевказану інформацію без попереднього повідомлення.
Информация для заказа
 • Цена: 52 грн.