Корзина
139 отзывов
БудМаркет "МІЙ ДІМ"
+380505552350
+380
67
332-24-49
+380
44
209-75-24
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3
Лак Уніка Супер глянець, 2,7л, паркетний, для човнів / Tikkurila

Лак Уніка Супер глянець, 2,7л, паркетний, для човнів / Tikkurila

 • Нет в наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 000031496

1 399 грн.

Показать оптовые цены
Лак Уніка Супер глянець, 2,7л, паркетний, для човнів / Tikkurila
Лак Уніка Супер глянець, 2,7л, паркетний, для човнів / Tikkurila
Нет в наличии
1 399 грн.
+38067332-24-49
Kyivstar
 • +38044209-75-24 Укртелеком
 • +38050555-23-50 Vodafone
+38067332-24-49
Kyivstar
 • +38044209-75-24 Укртелеком
 • +38050555-23-50 Vodafone
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Уніка Супер лак, глянцевий - Unica Super
Уретан-алкідний глянсовий лак швидкого висихання Уніка Супер від Tikkurila призначається для лакування дерев'яних поверхонь всередині і зовні приміщень.

швидко висихає
Уретан-алкідний лак швидкого висихання з глянсовою ступенем блиску Уніка Супер від Тіккуріла містить компоненти, які уповільнюють жовтіюче вплив УФ-випромінювання сонця на деревину. Колеровать лакофарбові матеріали захищають більш ефективно від ультрафіолетового випромінювання, ніж неколерованние.

Лакування човнів з Уніка Супер
Застосовується даний продукт для лакування човнів, а також незакріпленої на конструкціях приміщення меблів і підлог, які періодично піддаються помірного механічного і хімічного впливу.

Широкий вибір кольору

Колерується глянсовий лак Уніка Супер по каталогам "Колеруемие лаки для інтер'єрів" і "Валтти". Щоб перевірити колір обов'язково слід проводити пробну вифарбовування на зразку деревини лакіруемой поверхні. Якщо необхідно отримати більш світлий відтінок, даний лак можна освітлити безбарвним лаком "Уніка Супер" або Уайт-спіритом 1050.

Уніка Супер, глянсовий - Unica Super
Тип Зносостійкий уретан-алкідний лак швидкого висихання. Містить компоненти, що уповільнюють жовтіюче вплив УФ-випромінювання на деревину.
Галузь застосування
Призначений для лакування дерев'яних поверхонь всередині і поза будівлями.

об'єкти застосування
Застосовується для лакування човнів, підлоги, паркету, дверей, віконних рам і меблів.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
ЛФМ для внутрішніх стін  ЛФМ для зовнішніх стін  ЛФМ для підлоги  глянцеві ЛФМ  органоразбавляємиє ЛФМ  наносити розпиленням  наносити пензлем  Витрата на шорстку поверхню 12
м 2 / л  Витрата на гладку поверхню 14 м 2 / л базис EP кольори Колерується по каталогу "Колеруемие лаки", "Валтти" і "Лаппонія". Для перевірки кольору рекомендується зробити пробну вифарбовування на шматку деревини типу лакіруемой поверхні. При бажанні отримати більш світлий кінцевий результат, лак можна освітлити безбарвним лаком "Уніка Супер" або Уайт-спіритом 1050.
ступінь блиску глянцевий
витрата 12-14 м² / л.
Тара 0,225 л, 0,9 л, 2,7 л, 9 л.
Розріджувач Уайт-спірит 1050

спосіб нанесення
Наноситься пензлем або розпиленням.
При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,009 "- 0,013",
тобто 0,230 - 0,330 мм. Допускається розбавити до 10% за обсягом.

Час висихання при + 23ºС і відносній вологості 50%
Від пилу - 2 години, до отлипа - 6 годин. Наступний шар можна наносити через добу. Лак повністю твердне і досягає остаточної зносостійкості протягом прибл. чотирьох тижнів. На висихання впливають повітрообмін, відносна вологість повітря, температура і товщина плівки.

Стійкість до миття Відмінна при застосуванні звичайних миючих засобів.
Стійкість до хімікатів Стійкий до бензину, уайт-спіриту та денатурату, а не стійкий, наприклад, до нітрорастворітелем.
Витримує рослинні і тваринні жири, мастила і консистентні мастила.
зносостійкість Дуже хороша.

Сухий залишок 48%
густина 0,9 кг / л.
зберігання Витримує зберігання і транспортування при низьких температурах. У нещільно закритою або неповної тарі лак не витримує тривалого зберігання.
код 556 6404
Свідоцтво про державну реєстрацію Свідоцтво про державну реєстрацію
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Умови при обробці Лакіруемой поверхня повинна бути сухою, тобто вологість деревини повинна бути менше 20%. Температура повинна бути вище +5 ºС, а відносна вологість повітря менше 80%. Лакування можна робити при прямому сонячному освітленні або у вологу і холодну погоду. Лакування зовнішніх поверхонь виробляти так, щоб поверхня л / к плівки встигла висохнути до випадання вечірньої роси.
попередня підготовка Нова нелакована поверхню:
Очистити поверхню від бруду та пилу. Витерти дерев'яні поверхні з цінних порід Уайт-спіритом 1050. Загрунтувати піддаються атмосферної дії поверхні грунтовки антисептиком "Валтти-Пох'юсте".

Раніше лаковані поверхні:
Вимити поверхню миючим засобом "Мааліпесу", потім ретельно промити чистою водою. Відшаровується лак видалити скребком. Всю поверхню відшліфувати і пил від шліфування видалити.
лакування Перед застосуванням лак ретельно перемішати. Для грунтовки лакування нових поверхонь розбавити Уайт-спіритом 1050 на 20-40%. Провести покривні лакування 2-3 рівними, тонкими шарами. При необхідності покривний лак можна розбавити до 20%.
Раніше лаковані поверхні не вимагають окремого шару грунтовки, і їх лакувати нерозбавленим лаком в 1-2 шари. Поверхня кожного разу злегка шліфувати до нанесення нового шару.

Грунтувальні лакування зовнішніх поверхонь, подвергающіхя атмосферного впливу, завжди виробляти глянсовим лаком "Уніка Супер".
очищення інструментів Робочі інструменти промити уайт-спиритом або миючим засобом "Пенсселіпесу".
догляд Уникати застосування миючих засобів і сильною очищення свежеокрашенной поверхні, так як свіже покриття досягає своєї остаточної твердості і стійкості протягом ок. одного місяця після фарбування. У разі необхідності для очищення покриття в даний період можна застосувати легку очистку вологою м'якою тканиною.
Приблизно через місяць після фарбування готове покриття можна очищати нейтральними (pH 6-8) миючими засобами за допомогою м'якої тканини або губки. Особливо брудні поверхні можна очищати слабкими лужними миючими засобами (pH 8-10). Після очищення поверхню необхідно ретельно вимити чистою водою.
ремонтна забарвлення Стежити за станом піддається атмосферної дії лакового покриття і при необхідності провести ремонтну лакування. Колерованной продукт довше захищає поверхню в порівнянні з неколерованним. Ремонтна лакування поверхонь, пофарбованих лаком "Уніка Супер", проводиться лаком "Уніка Супер" або однотипним органічнорозтворювальним лаком. Див. Пункт "Попередня підготовка".

ОХОРОНА ПРАЦІ
Містить уайт-спірит. Займистих речовин. Не вдихати парів розчинників або барвистого пилу. Організувати ефективний повітрообмін. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати тару або етикетку лаку. На лак є паспорт техніки безпеки.
Паспорт техніки безпеки

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА УТИЛІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ Не викидати у стоки, водойма або на грунт. Рідкі залишки передати в місце збору шкідливих відходів. Порожні, сухі банки можна викинути на смітник. УВАГА! Небезпека самозаймання! Просочені продуктом ганчірки, дрантя, шліфувальний пил і осів туман від розпилення фарби можуть самозайматися. Дані відходи необхідно до знищення зберігати змоченими у воді, просушити на відкритому повітрі або негайно спалити.

ТРАНСПОРТУВАННЯ BOX / ADR -
ofl051206 / lko151205 / akk161205 / 5566404
Наведена вище інформація заснована на лабораторних випробуваннях, практичному досвіді і представлена у всій доступній нам повноті. Якість продукції забезпечується системою якості компанії, яка б відповідала міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 14001. Будучи виключно виробником, ми не маємо можливості контролювати умови використання нашої продукції або ті численні фактори, які впливають на її експлуатацію. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, пов'язаний із застосуванням продукту не за призначенням або порушенням вимог інструкції по експлуатації. Наша компанія також залишає за собою право вносити зміни в вищевказану інформацію без попереднього повідомлення.
Информация для заказа
 • Цена: 1 399 грн.