Кошик
934 відгуків

Шановні відвідувачі нашого сайту! У зв'язку з деякими технічними процедурами, сьогодні ми не маємо можливості обробляти Ваші замовлення в режимі онлайн. Всі Ваші заявки, листи і дзвінки будуть оброблятися по можливості в найкоротші терміни і при необхідності ми обов'язково з Вами зв'яжемося для узгодження важливих для Вас питань. Якщо у Вас виникнуть будь-які до нас питання, пишіть нам на сайт або на e-mail, і ми обов'язково Вам відповімо. Сподіваємося, що технічні неполадки швидко врегулюються, і ми зможемо повноцінно обслуговувати своїх дорогих клієнтів. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності! Планована дата роботи в стандартному режимі з 10.07.2022 р

БудМаркет "МІЙ ДІМ"
+380 (67) 332-24-49
+380 (44) 209-75-24

Замовлення морозонестійкої продукції

Замовлення морозонестійкої продукції

Шановні покупці!

У зв'язку з похолоданнями, існує ймовірність втрати якості морозонестійких товарів в процесі транспортування. Виходячи із цього рекомендуємо звертати увагу на цей фактор, при замовленні продукції, температура зберігання та/або транспортування якої повинна бути не нижче 5 градусів цельсія.

Замовляючи морозонестійку продукцію покупець підтверджує свою обізнанність про можливі наслідки від впливу низьких температур на замовляємий товар та повністю покладає їх на себе.

Наша компанія знімає з себе відповідальність за втрату якості товару в зв'язку з його переохоложденням. Данна продукція поверненню та заміні не підлягає.

Адміністрація сайту

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner