Комбінована плита BEKO FSE52332DWDS з електричною духовкою включає всі необхідні на сьогоднішній день функції, що дозволяють вам витрачати час на готування максимально ефективно. Чотири конфорки дають можливість вам готувати кілька страв – смажити, варити, гасити і пекти м'ясо, рибу, птицю, овочі, каші, фрукти, рідини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 42 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість конфорок | 4 |
| Обсяг духовки | 60 л |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 799 ₴







