Духовки OptiBake у плитах Gorenje виявили свою інноваційну внутрішню поверхню камери, яка стала їхньою візитною карткою. Зведена форма HomeMade створена на кшталт звичайної дров'яної системи та більш ефективної циркуляції повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33.6 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 59.4 см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Керування | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 399 ₴












