
Beko Плита газова, 60л, 60x60см, білий
- Немає в наявності
- Код: FSG62010FW
13 999 ₴
Beko Плита газова, 60л, 60x60см, білий
Немає в наявності
13 999 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Повний контроль усього, що відбувається всередині. Потрібно перевірити, як готується ваша страва, але ви не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер вам не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44.3 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Тип | Газова |
| Керування | механічне/Single Knob |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴

