Шановні відвідувачі нашого сайту!
У разі оформлення замовлення або відправки повідомлення у вихідні дні та неробочий час компанії, а також у зв'язку з деякими технічними процедурами, сьогодні ми не маємо можливості обробляти Ваші замовлення в режимі онлайн.
Всі Ваші заявки, листи і дзвінки будуть оброблятися по можливості в найкоротші терміни і при необхідності ми обов'язково з Вами зв'яжемося для узгодження важливих для Вас питань.
Якщо у Вас виникнуть будь-які до нас питання, пишіть нам на сайт або на e-mail, і ми обов'язково Вам відповімо.
Сподіваємося, що технічні неполадки швидко врегулюються, і ми зможемо повноцінно обслуговувати своїх дорогих клієнтів.
Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності!
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Керований комутатор DGS-1250-52XMP, оснащений 48 портами 10/100 / 1000Base-T з підтримкою PoE і 4 портами 10GBase-X SFP +, підтримує технологію D-Link Green і розширені функції управління і безпеки, забезпечуючи високу продуктивність і масштабування мережі. Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту D-Link Network Assistant і інтерфейс командного рядка (CLI).
Характеристики
Основні
Виробник
D-link
Користувальницькі характеристики
Порти
1 консольний порт RJ45, 4 x 10GBase-X SFP+, 48x10/100/1000Base-T /з підтримкою PoE