
Gorenje Плита електрична склокерамічна, 70л, 50x60см, дисплей, приготування з паром, програматор, нерж
- Немає в наявності
- Код: GECS5C70XPA
25 499 ₴
Gorenje Плита електрична склокерамічна, 70л, 50x60см, дисплей, приготування з паром, програматор, нерж
Немає в наявності
25 499 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Склокерамічна електрична плита GECS5C70XA стане улюбленою технікою. Низький клас енергоспоживання робить плиту економічною, а наявність великого об'єму духовки – функціональною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.2 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 59.4 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | втоплені ручки |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 499 ₴

