
Gorenje Плита електрична склокерамічна, 68л, 50x60см, білий
- Немає в наявності
- Код: GEC5A21WG-B
14 999 ₴
Gorenje Плита електрична склокерамічна, 68л, 50x60см, білий
Немає в наявності
14 999 ₴
+380 (67) 332-24-49
Kyivstar- +380 (44) 209-75-24 Укртелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Склокерамічна електрична плита GEC5A21WG-B стане улюбленою технікою. Низький клас енергоспоживання робить плиту економічною, а наявність великого об'єму духовки – функціональною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35.3 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 59.4 см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Можливості | Режим "Піца", Очищення паром AquaClean, Освітлення/задня конфорка, Нижній і верхній нагрівальні елементи, Великий інфрачервоний гриль |
| Обсяг духовки | 68 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴

